Kreativio

LOGO A VIZUÁLNÍ IDENTITA

Logo dává firmě či produktu tvář a vizuální identita je jejím tělem, co nosí a jak působí na okolí. Postavíme pevný vizuál značky s nadčasovým logem, paletkou barev, která vás bude definovat, správnou typografií a grafickými prvky s jednotným vizuálním stylem. Protože brand, který si nikdo nepamatuje, jako by neexistoval a tak má mizivou šanci na trhu.

Portfolio log

Sjednoceným vizuálním stylem docílíte, že:

 • Vaší značce budou více věřit.
 • Odlišíte se od konkurence.
 • Zvýšíte rozpoznání značky až o 80 %.
 • Budou znát značku pod specifickým vizuálem.
 • Marketing a reklama bude lépe fungovat.
Portfolio log
Přehrát video

Na vizuálu značky pracuje David

Jak postupuje od A do Z?

1. Vyslechnu vás

Na osobní nebo online schůzce se lépe poznáme. To je pro mne alfa, omega. Vyslechnu si váš plán, vize, myšlenku projektu. To mi pomůže dokonale sestavit vizuál značky. Stanovíme si také deadline a představy.

2. Analyzuji konkurenci

Vaše firma se potřebuje od konkurence odlišit a to nejen produktem ale vizuálním stylem. Zjišťuji jejich slabiny, jaký mají styl a hledám nejefektivnější cestu, kudy se vydáme s vizuálem značky.

3. Designuji logo

Skicuji první návrhy a hledám jedinečný design, jenž bude značku vystihovat. Soustředím na funkčnost, nadčasovost. Vyberu 2-3 kandidáty, které vám odprezentuji. Vy si vyberete favorita.

4. Nastavuji vizuální identitu

Vytvořím manuál, kde definuji použití, ochranné zóny, velikosti. Nastavím barvy, písma, grafický styl. Ty dále sjednotím a aplikujeme na sociálních sítí, bannerech, vizitkách, hlavičkových papírech aj.

TOP PROJEKTY, KTERÉ DAVID REALIZOVAL

JAK SE VYJÁDŘILI KLIENTI?

Rád bych se vyjádřil ke spolupráci s týmem Kreativio, která probíhá již třetím rokem. Nejvíce mi vyhovuje komplexní přístup ke všem nejrůznějším projektům. Vychází mi vstříc ohledně formy jednání (já preferuji raději pravidelné osobní schůzky). Grafické práce jsou odevzdány vždy v dohodnutém termínu a k mé spokojenosti. Mezi zadáním a odevzdáním hotového projektu jsou samozřejmostí průběžné konzultace. Naše spolupráce se navíc v posledním roce rozšířila o tvorbu promo videí a představení produktů. Spolupráci určitě doporučuji i ostatním firmám, které se hlavně z dlouhodobého hlediska potřebují opřít o spolehlivé, šikovné a tvořivé parťáky.

Jan Horák Jednatel - Ressed

S Kreativiem spolupracujeme dlouhodobě a jsme z dosavadní práce nadšeni. David vždy podrobně analyzuje naše požadavky a na základě nich se pouští do realizace. Zvlášť při rozsáhlejších zadání je důležité nastavit vhodnou komunikační platformu, což zde není vůbec problém. Doposud jsme realizovali společně s Kreativiem zpracování nového designu značně specifického a komplikovaného webu, dále pak design roll upu a dalších tiskovin. Několikrát jsme potřebovali připravit grafické návrhy ve velmi krátkém čase, i v tomto nám Kreativio velmi ochotně vyšlo vstříc. Spolupracujeme nadále a vždy se těšíme na výsledky práce.Naše spolupráce se navíc v posledním roce rozšířila o tvorbu promo videí a představení produktů. Spolupráci určitě doporučuji i ostatním firmám, které se hlavně z dlouhodobého hlediska potřebují opřít o spolehlivé, šikovné a tvořivé parťáky.

Jonáš Vala PR - Škola ZAV

Kreativio jsem poznal náhodou srkze nabídku pomoci s mým neziskovým projektem Swaglift. Po první zakázce mě přesvědčili, že se jedná o grafiky, jaké těžko dnes pohledat. Začali pracovat na mých větších projektech jako např. sportovní suplement "Králičí Krev" nebo tvorbu prvotních etiket na oblíbená ořechová máslíčka HepyNats.cz. Kreativio mě mnohdy překvapilo velmi proaktivním přístupem nad rámec běžné pracovní doby a vždy dokázali najít praktické a vkusné řešení ať už bylo zadání jakékoli.

Pavlis Vacek CEO - Swaglift

Dlouhodobá kvalitní spolupráce. Profesionální přístup, kreativní nápady, rychlé jednání. Můžeme doporučit.

Petr Liška Sales manager - Indian Pardubice

Upřímně spolupráce s Kreativiem překonala má očekávání. Předal jsem přibližnou představu, jak by obal knihy mohl vypadat, nechal jsem ovšem grafikovi volnou ruku. Ten v prvním návrhu předložil i svůj nápad použít specifickou kombinaci barev. Výsledkem je nádherný obal. Říká se „Nesuď knihu podle obalu, ale v tomto případě by to knize jen prospělo“. Celková spolupráce s Kreativio byla bezproblémová. Oceňuji ochotný přístup, rychlou reakci a výsledky. Rozhodně doporučuji.

Miloš Ouhrabka Youtuber, spisovatel

Pokud hledáte vhodného partnera pro vaše podnikání, tak již dál nehledejte. Tady je to pravé místo pro růst vaší značky a správné vizuální komunikace. Kreativio z vlastní zkušenosti mohu doporučit zejména kůli :Rychlé komunikaci, Profesionálním výstupům a příznivým cenám.

Petr Věříš Marketingový specialista - Noneto

Skvělý grafici a ještě lepší fotografové. Nápady srší originalitou a u focení není nikdy žádná nuda. Kvalita výsledné produkce je na vysoké úrovni. To samé platí o grafickém nadání. Vždy překvapí s velice zajímavým nápadem, který ve finále úžasně ztvární. Jak fotografické, tak grafické práce mohu jen a jen doporučit.

Vlastimil B.

Na spolupráci s Kreativio a Davidem Stráčkem se mi líbí lidský přístup, ochota naslouchat a současně přicházet s vlastními nápady i podněty, které pak vedou k moc hezkým výsledkům, za což moc děkuji.

Josef Remeš Architekt

Děkujeme studiu Kreativio za skvělou spolupráci pokud budete potřebovat pomoci s logem, potiskem textilu se vším si poradí .Naprostá spokojenost s prací, rychlostí trpělivostí když jsme ladili vše do finální verze, nic pro grafika nebylo problém, vždy ochotně a hned upravil podle našich představ. Rozhodně doporučujeme jejich služby a současně děkujeme za skvělý výsledek a určitě se rádi opět na Kreativio obrátíme.

Manželé Xaverovi Trenéři

Naprostá spokojenost. Jelikož jsem byl velmi spokojen s obalem první knihy, oslovil jsem kreativio s tím, že bych potřeboval vytvořit obal i na druhou knihu. S výsledkem jsem naprosto spokojený. Kdybych v budoucnosti potřeboval tento typ grafické práce, rozhodně vím za kým nejdříve jít. Nemám co vytknout a mohu jenom doporučit.

Miloš Ouhrabka Youtuber, spisovatel

Nové ztvárnění mého loga, si vzalo za úkol Kreativio! Profesionální, kvalitní a moderní pojetí. To vše dodáno v domluveném termínu. Neváhejte se při svých projektech na ně obrátit ☝️

KickerZ Muzikant
Klienti si nechali vytvořit logo, nafotit fotky, natočit videa.

VYBERTE SI ZE 3 BALÍČKŮ

Startovací balíček

Logo na míru

cena od 5 000 Kč

Balíček obsahuje:

 • Přímá komunikace s designérem
 • 2 návrhy loga
 • Vizuální prezentace
 • Export ve formátech png, svg a pdf
 • 2 kola korektur

Balíček profi

Kompletní vizuál

cena od 20 000 Kč

Balíček obsahuje:

 • Přímá komunikace s designérem
 • 3 návrhy loga
 • Vizuální prezentace
 • Export ve formátech png, svg, pdf a eps
 • Brand manuál (definice barevnosti CMYK, Pantone, RGB, ochranné zóny, velikosti, styl, prvky, použití na tiskovinách, online…)
 • Tvorba vizitek a hlavičkového papíru
 • 4 kola korektur
 • + individuálně

Balíček plus

Logo + manuál

cena od 9 000 Kč

Balíček obsahuje:

 • 3 návrhy loga
 • Vizuální prezentace
 • Export ve formátech png, svg, pdf a eps
 • Logo manuál (definice barevnosti CMYK, Pantone, RGB, ochranné zóny, velikosti, použití)
 • 3 kola korektur

Nastartujte vizuál značky nyní

Napište nám nezávazně