Kreativio

Projekt pro:

Mindblow

O projektu

Našemu týmu se ozval pan Remeš s touto prosbou: „Nyní pracujeme na vývoji deskové hry a rádi bychom našemu týmu, který jsme nazvali Minblow, vytvořili logo.“. Společně jsme se domluvili na online schůzce, kde jsme zkonzultovali důležité aspekty před tvorbou loga (O projektu, cílová skupina, vize, konkurenční firmy aj.). Na základě nich jsme vytvořili 2 verze loga, ze kterých si mohl klient vybrat.

Řešení: Spojení mozku a bomby. Jedná se o skvělou metaforu, která vyzdvihuje brand „Mindblow“ a je snadno zapamatovatelný pro nové zákazníky. Logo je plně responzivní pro jakýkoliv účel, ať už jde o sociální sítě, web, samolepky, krabice, trička, pásky a další materiály, které budou dokonale posilovat značku. Barevné provedení je tvořeno kombinací tmavě šedé a tyrkysové. Logo je přizpůsobeno pro inverzní pozadí, logo tak není limitováno použitím.

Vyjádření od klienta:

logo reference

Na spolupráci s Kreativio a Davidem Stráčkem se mi líbí lidský přístup, ochota naslouchat a současně přicházet s vlastními nápady i podněty, které pak vedou k moc hezkým výsledkům, za což moc děkuji.

Snimek obrazovky 2023 11 27 v 13.01.51

Kam dál?

#webdesign

4. 12. 2023

#webdesign

27. 11. 2023

#webdesign

27. 11. 2023