Kreativio

Projekt pro:

Stoluj.cz

O projektu

“Přemýšleli jsme, jak začínajícím i zavedeným restauracím, kavárnám snížit náklady na nové vybavení interiéru. Ve svém okolí vidíme, že mnoho firem, které pro svůj provoz potřebují auta, využívá operativního leasingu. Za částku v řádu desítek tisíc korun měsíčně využívají vozový park v hodnotě milionů korun. A tak jsme si řekli, proč by to nešlo i s nábytkem…a Stoluj.cz bylo na světě.” říká Jan Horák (jednatel společnosti).

Cílem bylo vytvořit responzivní web, který silně odprezentuje myšlenku, jenž na našem trhu nemá obdoby. Nejdůležitějším aspektem bylo vytvořit informačně přehledný web, který naláká začínající podnikatele v segmentu HOREKA a pomůže jim v začátcích vybudovat úspěšnou kavárnu bez velkých počátečních investic.

Vyjádření od klienta:

Stoluj

Rád bych se vyjádřil ke spolupráci s týmem Kreativio, která probíhá již třetím rokem. Nejvíce mi vyhovuje komplexní přístup ke všem nejrůznějším projektům. Vychází mi vstříc ohledně formy jednání (já preferuji raději pravidelné osobní schůzky). Grafické práce jsou odevzdány vždy v dohodnutém termínu a k mé spokojenosti. Mezi zadáním a odevzdáním hotového projektu jsou samozřejmostí průběžné konzultace.

Naše spolupráce se navíc v posledním roce rozšířila o tvorbu promo videí a představení produktů. Spolupráci určitě doporučuji i ostatním firmám, které se hlavně z dlouhodobého hlediska potřebují opřít o spolehlivé, šikovné a tvořivé parťáky.

Stoluj

Kam dál?

#webdesign

4. 12. 2023

#webdesign

27. 11. 2023

#webdesign

27. 11. 2023